Пральні машини є одними із найнадійніших побутових приладів. Варто враховувати, що ми часто їх використовуємо і закономірно постає питання, як довго ця техніка нам може прослужити. Однак найчастіше буває досить складно визначити, коли термін служби пральної машини добігає кінця. Це може призвести до того, що багато хто з нас буде продовжувати обтяжувати себе несправними пральними машинами та незадовільним пранням.
Але як дізнатися, що ваша пральна машина пошкоджена? І коли вам слід вибрати нову модель?
У цій статті ми познайомимо вас з усіма ознаками несправності пральної машини, щоб ви могли впевнено замінити її.

Що зазвичай виходить з ладу пральної машини?

Якщо ви не впевнені, чи потребує ваша стара пральна машина заміни або її ще можна відремонтувати, зверніть увагу на ці фактори!

Білизна не відмивається належним чином

Якщо ваша пральна машина просто не виконує найпростіші функції, вам доведеться придбати нову машину. Зрештою, який сенс у пральній машині, яка не може кожного разу надавати вашому одязі свіжого вигляду та запаху?
Якщо ви помітили, що ваш одяг після завершення циклу прання злегка пахне або має не такий свіжий вигляд, як ви б хотіли, то, швидше за все, справа в серйознішій проблемі.
Крім цього, обов’язково перевірте свою білизну на наявність слідів та плям. Якщо ваша пральна машина не видаляє найпростіші плями або до того ж, ще створює нові, ми рекомендуємо оновити її.

Якщо ваша пральна машина просто не відстирує ваш одяг, ми рекомендуємо подумати про її заміну.

Деякі функції не працюють

Протягом одного циклу середньостатистична пральна машина фактично виконує низку певних функцій. Залежно від обраного вами циклу пральна машина включатиме етапи полоскання, відпочинку та віджиму. Вони дозволяють безпечно чистити та полоскати одяг.
Якщо ви виявите, що ваша пральна машина на якомусь із цих етапів дає збій, настав час викликати майстра для ремонту.

Пральна машина протікає

Протікання можє бути викликанє безліччю причин, тому завжди варто звертати увагу на протікання як під час прання, так і у вимкненому стані. Витік води може бути викликаний чимось простим, наприклад, негерметичністю дверцят, або чимось дуже важливим, наприклад, негерметичністю бака або несправного водопроводу.
Якщо причина протікання серйозніша, можливо, варто відразу викликати майстра для проведення ремонтів робіт.

Проблеми з віджиманням

Пральні машини можуть бути схильні до великої кількості проблем. Однак найпоширенішою проблемою є проблеми з віджиманням. Чи можете ви придумати щось гірше, ніж відкрити пральну машину, і дістати з неї мокру білизну, а в барабані виявити калюжу брудної води?
Проблеми з дренажем зазвичай виникають внаслідок попадання дрібних волокон одягу та інших тканин у дренажні труби. Це поступово призведе до розвитку закупорки.

Також, поганий віджим може свідчити про несправності у помпі.

Рекомендується часто перевіряти зливну систему пральної машини. Переконайтеся, що немає засорів, які можуть призвести до значно серйозніших проблем та незворотного пошкодження! Вчасно перевіряйте помпу та чистіть її.

Пральна машина стає голоснішою

Немає нічого дратівливішого, ніж гучна робота пральної машини. Звичайно, пральні машини завжди видають багато шуму, але шум не повинен бути настільки гучним, щоб ви не могли почути свої думки!
Якщо ваша пральна машина з якоїсь причини стала голосніше працювати, видавати додатковий скрегіт або стукіт, можливо, це пов’язано з незакріпленими деталями або навіть з предметами, що застрягли. Іноді це може бути проблема підшипників чи амортизаторів. Загалом причини різні, а суть одна – вам потрібний майстер для ремонту пральної машини.

Час міняти!

Причина заміни пральної машини може бути неймовірно простою. Якщо у вашому сім’ї відбулося поповнення і вам вже не підійде малогабаритна машинка, а потрібна пральна машина для частого прання дитячих речей, то вам точно доведеться оновити вашу техніку.

Вашій пральній машині більше десяти років

Якщо вашій пральній машині більше десяти років, термін її служби добігає кінця! Середній термін служби пральної машини становить близько дванадцяти років. У віці десяти років ваша пральна машина може більшою ймовірністю вийти з ладу або працювати неправильно.
Якщо ваша пральна машина значно застаріла, можливо, варто замінити її, перш ніж у неї виникнуть проблеми.

Чи варто лагодити пральну машину?

У деяких випадках варто заплатити за ремонт пральної машини, а не купувати нову. Це вигідно, якщо проблема незначна або машина не дуже стара.
Однак дуже стара техніка або глобальна поломка можуть бути в деяких випадках не доцільні. Волею не волею доводиться подумати про покупку нової пральної машини.

Варто зауважити, що нові пральні машини можуть бути дорогими в ціні. В цьому випадку вам на допомогу прийдуть відновлені пральні машини. Така техніка проходить повну діагностику та заміну всіх старих неробочих вузлів. Працювати вона буде чудово, а ось ціна її буде значно меншою.
У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати  та придбати пральну машину відновлену, відмінної якості, під свої потреби.